Płatności i dostawa

PŁATNOŚCI

PŁATNOŚCI ONLINE

Płatności Shoper - wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu poprzez system płatności Shoper. Jeśli wybierzesz tę formę płatności, system automatycznie skieruje Cię na bezpieczną stronę na której wybierzesz swój bank i wygodnie dokonasz opłaty.

System obsługuje także płatności za pomocą kart MasterCard i VISA.

Bezpieczeństwo płatności online zapewnia Blue Media S.A. (www.bluemedia.pl)

Przelewy24.pl - Płatności elektroniczne i płatności kartą płatniczą Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, za pośrednictwem serwisu Przelewy24.pl – możliwe aktualne sposoby płatności określone są na stronie  na stronie internetowej http://www.przelewy24.pl. Rozliczenia transakcji płatnościami elektronicznymi i kartą płatniczą przeprowadzane są zgodnie z wyborem Klienta za pośrednictwem serwisu Przelewy24.pl. Obsługę płatności elektronicznych i kartą płatniczą prowadzi: Przelewy24.pl – spółka PayPro S.A. z siedzibą w Poznaniu (adres siedziby: ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań), wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000347935 akta rejestrowe przechowywane przezSąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, kapitał zakładowy w wysokości 5.476.300,00 zł w całości opłacony, NIP: 779-236-98-87.

Przelew tradycyjny - wpłata na nasz rachunek bankowy w walucie PLN 32 1050 1504 1000 0097 2799 0302, którego numer otrzymasz także w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia.

 

DOSTAWY

Wysyłkę roślin prowadzimy od poniedziałku do czwartku. W trosce o dobrą kondycję roślin zastrzegamy sobie prawo do późniejszej wysyłki tylko w sytuacji, gdy prognozowana temperatura będzie poniżej 0 C. 

Maksymalny czas wysyłki to 3 dni robocze od zaksięgowania wpłaty. Na wpłatę za dokonane zakupy czekamy do 3 dni roboczych, po upływie tego terminu zamówienie jest anulowane.

W momencie nadania przesyłki informujemy Państwa o tym mailowo.

Formy dostawy:                                   

Paczkomaty InPost

11,99 zł

Przesyłka kurierska InPost

14,99 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl